Життєві потреби людини

Біологічно активна добавка «Фосфомол-DV»

Біологічно активна добавка «Фосфомол-DV» відноситься до ветеринарії, зокрема до лікувально-профілактичних засобів комплексної дії, які виявляють репаративний, протизапальний, протиатерогенний, жовчогінний, антианемічний та імуностимулюючий ефекти дії при захворюваннях незаразної та інфекційної етіології, особливо при гастроентеро-, гепато- та нефропатіях, а також імунодефіцитному стані організму, що передбачає застосування БАД «Фосфомол-DV» на основі фосфоліпідів молока.

Спосіб та установка для одержання йодовмісних добавок до раціону харчування

Пропонується простий та економічно вигідний спосіб та установка для одержання йодовмісної добавки до раціону харчування. Винаходи можуть бути використані на підприємствах харчової промисловості для йодування соняшникової та інших різновидів олії (з подальшим використанням у процесі йодування), для йодування пива, молока і всієї гамми молочних продуктів, вершків, сметани, творогу, м'яких і твердих сирів, вершкового масла, м'ясних і ковбасних виробів в промислових масштабах - з ціллю впровадження у виробництво нового, корисного для здоров"я продукту та розширення асортименту продукції.

Спосіб годування сільськогосподарських тварин

Годування сільськогосподарських тварин значною мірою впливає на їх розвиток, інтенсивність росту, масу тіла, відтворювальні функції. Саме тому питання годування, якості кормів та раціональному їх використанню повинна приділятися значна увага у будь-якому тваринницькому господарстві.

Спосіб використання зрошувальних земель залежно від водозабезпечення в зоні дії основних зрошуваних систем України

Зрошувальні системи України будувались для вирішення проблем, пов’язаних зі створенням продовольчої безпеки південного регіону незалежно від погодних умов. Але спроможність функціонуючих зрошувальних систем з подачею води не завжди може забезпечити дотримання оптимального режиму зрошення високорентабельних вологовимогливих просапних культур, особливо у критичні періоди, що призводить до істотного зниження врожаю. Запропонована корисна модель вирішує вказану проблему.

Спосіб вирощування кукурудзи на зерно в сівозміні на зрошуваних землях Півдня україни

Спосіб вирощування кукурудзи на зерно в сівозміні на зрошуваних землях Півдня України вирішує проблему вирощування кукурудзи та оптимізації витрат на її виробництво в умовах зрошення Півдня України.

Шахтна азотно-компресорна станція

Корисна модель належить до галузі гірничодобувної промисловості і може бути використана для виробництва газоподібного азоту безпосередньо з шахтної атмосфери для застосування його як носія пневмоенергії в пневмоприводах шахтних інструментів, механізмів, для пневморазриву вугільних пластів при дегазації, а також для суттєвого розширення функціональних можливостей як старих схем в сфері охорони праці, техніки безпеки, локалізації вибухів і гасінні підземних пожеж, так і нових схем.

Засіб контролю температурних режимів зберігання харчової продукції

Корисна модель належить до засобів вимірювання температури, що ґрунтується на зміні фізичних або хімічних властивостей речовин, а саме до засобів контролю температурних режимів зберігання харчової продукції.

Спортивно-розважальна гра «MINI-NOVUS»

Гра MINI-NOVUS, є адаптованим варіантом для дітей дорослої гри Novus. До сьогоднішнього дня спортивно-розважальна гра Novus входить у трійку найпопулярніших видів спорту в Латвії і Естонії.
Спортивно-розважальна гра «MINI-NOVUS» для дітей віком 5+ років позитивно впливає на розвиток координації руху дитини, розвиває швидку реакцію, терпіння, цілеспрямованість, комунікативні навички, а також зміцнює командний дух. Крім того, це чудовий спосіб сімейного відпочинку та гарна ідея для подарунка дитині.

Сторінки