Життєві потреби людини

Пристрій Ткача

Корисна модель відноситься до засобів для задоволення життєвих потреб людини, зокрема до побутових пристроїв, що підвищують зручність користування взуттям.

Спосіб лікування гіпертензивного синдрому на фоні сечового діатезу за допомогою антибіотичних агентів

Винахід відноситься до медицини, а саме вирішення проблем лікування підвищеного артеріального тиску усіх верств населення: від дітей до людей похилого віку. Він може бути використаний також в урологічній, гінекологічній, ендокринологічній, хірургічній практиці.

Спосіб консервативного лікування вузлів та кіст щитоподібної залози

Останнім часом у всьому світі спостерігається зростання ендокринних захворювань. Найбільш частими є різні захворювання щитовидної залози, які можуть протікати гостро або хронічно і в деяких випадках можуть становити загрозу для життя пацієнта (рак щитовидної залози).

ІГРАШКА «ГОНКА»

Корисна модель належить до іграшок та крім основної – розважальної функції, сприяє також розвитку дрібної моторики рук. Може використовуватися у побуті.

Телескопічна вішалка для одягу

Вішалки для одягу можна віднести до речей першої необхідності. Наразі ринок вішалок для одягу представлений широким асортиментом, який різниться матеріалами виготовлення та дизайнерськими рішеннями. Однак сучасний споживач потребує від продукції такого виду не тільки високу якість, гарний зовнішній вигляд, але й певні додаткові функції, наприклад, економію простору та компактність.

Біологічно активна добавка «Фосфомол-DV»

Біологічно активна добавка «Фосфомол-DV» відноситься до ветеринарії, зокрема до лікувально-профілактичних засобів комплексної дії, які виявляють репаративний, протизапальний, протиатерогенний, жовчогінний, антианемічний та імуностимулюючий ефекти дії при захворюваннях незаразної та інфекційної етіології, особливо при гастроентеро-, гепато- та нефропатіях, а також імунодефіцитному стані організму, що передбачає застосування БАД «Фосфомол-DV» на основі фосфоліпідів молока.

Спосіб та установка для одержання йодовмісних добавок до раціону харчування

Пропонується простий та економічно вигідний спосіб та установка для одержання йодовмісної добавки до раціону харчування. Винаходи можуть бути використані на підприємствах харчової промисловості для йодування соняшникової та інших різновидів олії (з подальшим використанням у процесі йодування), для йодування пива, молока і всієї гамми молочних продуктів, вершків, сметани, творогу, м'яких і твердих сирів, вершкового масла, м'ясних і ковбасних виробів в промислових масштабах - з ціллю впровадження у виробництво нового, корисного для здоров"я продукту та розширення асортименту продукції.

Сторінки