ІГРАШКА «ГОНКА»

Корисна модель належить до іграшок та крім основної – розважальної функції, сприяє також розвитку дрібної моторики рук. Може використовуватися у побуті.

Призначення розробки
Корисна модель належить до іграшок.

Короткий опис корисної моделі (проблеми, які вирішуються, суть розробки та основні характеристики)
Метою створення корисної моделі «Іграшка «Гонка»» було створення забавки, яка допоможе відволікти дітей від сидіння за комп’ютером. Запропонована іграшка підходить як для дорослих, так і для дітей. Її можна задіяти в родинних змаганнях, дотримуючись розподілу за віковими категоріями. Іграшку також можна використати у великих спортивних турнірах різних рівнів – як місцевого, так і державного. Оскільки корисна модель розвиває дрібну моторику рук, то її доцільно застосовувати також у дитячих садочках, спеціалізованих реабілітаційних центрах, на підприємствах у кімнатах психологічного розвантаження. Описана іграшка дозволить змагатися у вправності пальців не тільки дітям, а й дорослим.
Іграшка «Гонка» складається з наступних деталей: корпуса (силуету спортивної машинки), мотузки та стержня (палички). Принцип роботи полягає у тому, що мотузка з'єднує стержень із корпусом гонки і під час намотування мотузки на паличку машинка починає рухатись.
Під час гри за допомогою іграшки «Гонка» треба дотримуватися певних правил. Вони дуже прості: спочатку потрібно зробити відмітки старту та фінішу, тобто підготувати «трасу» для проведення гри, потім виставити гонки на стартові позиції і за командою судді змагань стартувати (якомога швидше намотувати нитку на стержень). Переможе змагання той, чия гонка перша прибуде до фінішу. Іграшка повинна рухатись тільки за допомогою намотування мотузки на стержень. Забороняється смикати чи іншим способом прискорювати гонку.

Ступінь опрацювання розробки
Отримано патент на корисну модель №113183 від 10.01.2017р. Іграшка «Гонка».

Переваги пропонованої корисної моделі
Перевагами даної корисної моделі є те, що вона розвиває дрібну моторику рук, сприяє психологічному розвантаженню організму дітей та дорослих, сприяє реальній, а не віртуальній комунікації людей, проста у застосуванні. Проводити гру за допомогою іграшки «Гонка» можна як на вулиці, так і у приміщенні.

Галузь можливого застосування: дитячі освітні заклади, медичні реабілітаційні центри, побут.

Умови співпраці
Патентовласник розгляне пропозиції та форми співробітництва з потенційними партнерами з метою ліцензування або впровадження корисної моделі у виробництво.

Теги: 

Категорія каталогу: