Спосіб лікування гіпертензивного синдрому на фоні сечового діатезу за допомогою антибіотичних агентів

За статистикою кожна третя людина на Землі страждає підвищеним тиском. Крім дискомфорту, це захворювання підвищує ризик виникнення інсульту та інших серцево-судинних захворювань. Тому науковці постійно працюють над вирішенням цієї проблеми, шукаючи й перевіряючи всі можливі способи.

Призначення розробки
Винахід відноситься до медицини, а саме вирішення проблем лікування підвищеного артеріального тиску усіх верств населення: від дітей до людей похилого віку. Він може бути використаний також в урологічній, гінекологічній, ендокринологічній, хірургічній практиці.

Короткий опис розробки (проблеми, які вирішуються, суть розробки та основні характеристики)
Відомо декілька способів лікування гіпертензивного синдрому: b-адреноблокаторами, блокаторами кальцієвих каналів, еналаприлами. Найсучасніше лікування блокаторами чи інгібіторами АПФ (еналаприлами) приводить до зниження артеріального тиску лише симптоматично.
Спосіб, що пропонується, дозволяє радикально підвищити ефективність лікування хворих гіпертонічною хворобою у поєднанні з сечовим діатезом за рахунок проведення трьох курсів протизапальної терапії уроантисептиками – паліном (піпемідинова кислота), нітроксоліном та цефазоліном або гентаміцином.
Проведення трьох курсів протизапальної терапії некоштовними антибіотиками широкого спектру нормалізує цифри артеріального тиску на тривалий термін (5-7 років спостереження), і тільки при недотриманні умов піддержання тривалої ремісії (переохолодження, ускладення інфекційних захворювань, респіраторні захворювання, аборти тощо) потребує проведення повторних курсів лікування.

Переваги пропонованої розробки
Перевагами лікування гіпертензивного синдрому на фоні сечового діатезу за способом, що пропонується, є:

  • ефективність цього методу лікування зі збереженням тривалої ремісії після завершення курсу,
  • можливість лікування дітей та людей похилого віку,
  • незначна вартість,
  • тривала ремісія після завершення курсу.

Галузь можливого застосування: медицина

Умови співпраці
Патентовласник розгляне пропозиції та форми співробітництва із потенційними партнерами з ліцензування або впровадження розробки у виробництво.

Теги: 

Категорія каталогу: