До уваги винахідників!

Фонд сприяння розвитку малого бізнесу, для учасників ринку у сфері альтернативної енергетики, надає можливість фінансування, налагодження контактів з бізнес-середовищем та впровадження Ваших проектів в життя!
Фонд інвестує кошти в проекти (стартапи) в галузі електромобіле будування, виготовлення зарядних пристроїв для електромобілів та інші проекти у сфері альтернативної енергетики.
Ми готові профінансувати Ваші розробки!
Для подальшої співпраці звертатися за тел. (044) 494-06-60.

 

Відділення патентно-інформаційних послуг, консультацій та сприяння інноваційній діяльності Укрпатенту пропонує Вашій увазі унікальний проект - «Біржа промислової власності»!
Це – комунікативний майданчик для всіх учасників ринку інтелектуальної власності, що надає можливості впровадження розробок, комерціалізації проектів, купівлі-продажу торговельних марок та франшиз, а також отримання інформаційних, аналітичних, статистичних матеріалів, моніторингу ринку об´єктів інтелектуальної власності, послуг зі складання договорів про передачу прав власності та ліцензійних договорів, кваліфіковане виявлення порушень стосовно об´єктів промислової власності, консультації з питань охорони, використання та захисту прав на інтелектуальні здобутки!

Ми бажаємо Вам успіхів і сподіваємося на плідну співпрацю!