Новини

Польський венчурний фонд bValue буде інвестувати в українські стартапи

Польський венчурний фонд bValue відкриває третій фонд для інвестицій у польські та українські проекти. Також в їхній інвестиційний регіон входять інші країни Центральної та Східної Європи: Білорусь, країни Балтійського регіону, Румунія, Угорщина і Болгарія.

Персоналізований шопінг: як український стартап 3DLOOK трансформує онлайн-покупки

3DLOOK, заснований підприємцем Вадимом Роговським, розробив технологію мобільного сканування та вимірювання тіла людини за допомогою двох фотографій. Це захопливий, безперешкодний та максимально простий досвід шопінгу, коли покупці можуть швидко обрати річ, що підходить їм за розміром, типом фігури, кольором чи стилем, і завжди залишатимуться задоволеними тим, що придбали.

Науковці СумДУ реалізують грантовий проєкт з французькими вченими - вони працюватимуть над зменшенням шкідливих викидів промислових машин

Українські та французькі дослідники працюватимуть над спільним проєктом “Зниження викидів забруднюючих речовин за допомогою енергоефективних ущільнювальних рішень”. Ініціатива отримала фінансування завдяки конкурсу українсько-французьких науково-дослідних проєктів.

Ванна кімната за декілька годин: нова технологія 3D-друку

Ванна кімната за декілька годин: нова технологія 3D-друку

Дослідники з Наньянського технологічного університету в Сінгапурі розробили спосіб 3D-друку, застосовуючи який можна надрукувати ванну кімнату за декілька годин. Секрет криється в новій формулі цементу. Про це повідомляє Велика епоха.

Продукти майбутнього: у Фінляндії навчилися виготовляти борошно з повітря, води та електроенергії

Фінська компанія Solar Foods виробляє продукти харчування з води і повітря, які виготовляються за допомогою електроенергії. Унікальний стартап - борошно "нового покоління", яке планують представити вже за 2 роки.

Сторінки