Новини

У Європі презентували «етичний» смартфон, покликаний менше шкодити довкіллю

У Європі презентували «етичний» смартфон, покликаний менше шкодити довкіллю

Нідерландський стартап Fairphone презентував новий «етичний» смартфон. Особливість цього пристрою в тому, що його можна апгрейдити самостійно, замість того щоб купувати новий. До того ж виробництво Fairphone 3 завдає менше шкоди довкіллю, ніж звичайний телефон.

Українські інженери розробили “Пасіку Майбутнього”

Українські інженери розробили “Пасіку Майбутнього”

Група українських та польських інженерів розробила справжню “Пасіку Майбутнього”. Кожен “розумний вулик” тут обладнано електронними IoT пристроями, які передають інформацію про життя бджіл пасічникам безпосередньо на смартфон.

Уряд України затвердив порядок надання державних грантів на науку

Відтепер державне фінансування науки в Україні може відбуватися в формі грантів – це дозволить більше зорієнтувати дослідження на потреби держави та розширити канали державної фінансової підтримки науковцям. Відповідний порядок був прийнятий Кабінетом Міністрів.

У Сігапурі винайшли спеціальне смарт-вбрання

Смарт-вбрання для заощадження енергії

Якщо ваш мобільний швидко розряджається - допоможе одяг. Щоправда, не будь-який, а спеціальне смарт-вбрання, яке заощадить енергію та подбає про безпеку та стан здоров'я. Це остання розробка науковців із Сінгапуру.

Вчені створили музику для котів

Вчені створили музику для котів

Вчені розробили першу в світі музику для котів, яка відтворює такі звуки, як муркотіння і нявкання. Дослідники стверджують, що така музика може заспокоювати котів, які відчувають тривогу і нервове напруження.

Сторінки