Новини

Оголосили лауреатів Нобелівської премії з хімії

Шведська королівська академія наук у Стокгольмі назвала лауреатів Нобелівської премії з хімії за 2018 рік. Нагороди отримали: Френсіс Арнольд за спрямовану еволюцію ферментів, Джордж Сміт і Грегорі Вінтер за дослідження пептидів і антитіл.

«Розумний» стіл реагує на жести рук

«Розумний» стіл реагує на жести рук

Американська компанія Cemtrex створила «розумний» стіл з монітором, який складається з трьох з’єднаних екранів. Така нестандартна конструкція дозволяє працівникам бути більш продуктивними та виконувати багатозадачні справи.

Зроблено в Україні!

Зроблено в Україні!

Напередодні Дня винахідника і раціоналізатора пропонуємо добірку цікавих і корисних винаходів талановитих українців, які внесли свій вклад у розвиток технологій та зміну світу на краще загалом. Матеріал підготовлено колективом відділу довідково-інформаційного фонду експертизи відділення нормативно-інформаційного забезпечення Укрпатенту.

Революційне лікування незрячих дітей

Революційне лікування незрячих дітей

Науковці зі США і Британії розділять премію в один мільйон євро від португальського наукового фонду за розробку в галузі революційної генної терапії, яка дозволяє відновлювати зір у дітей.

Урочисте засідання з нагоди Дня винахідника і раціоналізатора

13 вересня 2018 року о 13:00 у Державному підприємстві «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) відбудуться урочисті збори  з нагоди свята – Дня винахідника і раціоналізатора України. До участі в заході запрошуються винахідники та фахівці сфери інтелектуальної власності (ІВ) (патентні повірені, заявники, патентовласники, науковці, фахівці в галузі права ІВ, підприємці, представники бізнесу та інші): пропонуємо приєднатися до урочистостей і привітати кращих представників інтелектуальної спільноти України з професійним святом.

Сторінки