Новини

Винайдено білкову добавку, яка повертає силу літнім людям

Винайдено білкову добавку, яка повертає силу літнім людям

Учені створили препарат, який допомагає боротися із занепадом сил, якого майже неможливо оминути людям похилого віку, та зниженням м’язової маси. У новому засобі дослідники поєднали білок, креатин, вітамін D, кальцій і риб’ячий жир.

Сім стартапів, які змінять уявлення про їжу

Сім стартапів, які змінять уявлення про їжу

Видання Business Insider зібрало сім стартапів, які змінюють уявлення про стандартний продуктовий ринок. Зараз новим трендом є м’ясо з пробірки, імітація морепродуктів, вирощування овочів у вертикальних теплицях і альтернатива курячим яйцям.

Оголошено конкурс на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій

Конкурс на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій

З 1 червня 2017 року оголошено проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 р. № 701.

Фінський Tespack – найкращий енергетичний стартап у ЄС

Tespack

Ученим вдалося поповнити перелік хайтек-пристроїв, які можна носити на собі. Виявляється, такими ноу-хау можуть бути не тільки смарт-годинник або одяг із сенсорами, а й маленька сонячна електростанція з ємним акумулятором.

Команда науковців з України та Норвегії створює 3D міношукач, який знаходитиме пластикові міни під півметровим шаром землі

3D міношукач, який знаходитиме пластикові міни під півметровим шаром землі

Українські та норвезькі вчені разом створюють 3D міношукач – проект цього пристрою було презентовано під час 15-го засідання Спільної робочої групи Україна – НАТО зі співробітництва з питань науки та довкілля.

Сторінки