Новини

Зроблено в Україні!

Зроблено в Україні!

Напередодні Дня винахідника і раціоналізатора пропонуємо добірку цікавих і корисних винаходів талановитих українців, які внесли свій вклад у розвиток технологій та зміну світу на краще загалом. Матеріал підготовлено колективом відділу довідково-інформаційного фонду експертизи відділення нормативно-інформаційного забезпечення Укрпатенту.

Революційне лікування незрячих дітей

Революційне лікування незрячих дітей

Науковці зі США і Британії розділять премію в один мільйон євро від португальського наукового фонду за розробку в галузі революційної генної терапії, яка дозволяє відновлювати зір у дітей.

Урочисте засідання з нагоди Дня винахідника і раціоналізатора

13 вересня 2018 року о 13:00 у Державному підприємстві «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) відбудуться урочисті збори  з нагоди свята – Дня винахідника і раціоналізатора України. До участі в заході запрошуються винахідники та фахівці сфери інтелектуальної власності (ІВ) (патентні повірені, заявники, патентовласники, науковці, фахівці в галузі права ІВ, підприємці, представники бізнесу та інші): пропонуємо приєднатися до урочистостей і привітати кращих представників інтелектуальної спільноти України з професійним святом.

Німецький природний пестицид не шкодить комахам

Німецький природний пестицид не шкодить комахам

Учені Технічного університету в Мюнхені створили натуральний пестицид, який не шкодить корисним комахам. Новинка стала результатом об’єднання двох напрямів досліджень – вивчення генетичних даних рослин і нових методів селекції.

Українці створили ліхтарик без батарейок

Українці створили ліхтарик без батарейок

Столичний стартап створив унікальний ліхтарик Faradeus, якому для роботи не потрібні акумулятори, батарейки чи сонячна енергія. Цікаво, що для підзарядки його достатньо лише потрусити – і з’явиться світло від LED-лампи.

Створено «розумний» контейнер для зберігання продуктів

Створено «розумний» контейнер для зберігання продуктів

Чиказький стартап виробляє унікальні контейнери, які мають допомогти скоротити кількість харчових відходів. Ovie – це перша у світі інтелектуальна система зберігання продуктів, заснована на концепції Інтернету речей і призначена для зменшення марнотратного споживання.

Сторінки