Новини

Схуднути допоможе нанопластир

Схуднути допоможе нанопластир

Тепер немає причин робити ліпосакцію – американські вчені винайшли лікувальний пластир, який вирішує одвічну проблему зайвої ваги, прискорюючи обмін речовин організму.

До Дня винахідника і раціоналізатора України

До Дня винахідника і раціоналізатора України

З нагоди святкування Дня винахідника і раціоналізатора України співробітники відділу довідково-інформаційного фонду експертизи відділення нормативно-інформаційного забезпечення Укрпатенту підготували тематичну підбірку «Українці, які змінили світ». Пропонуємо згадати імена деяких наших співвітчизників, які своєю подвижницькою діяльністю прославили рідну країну, представили її на міжнародному рівні як батьківщину людей надзвичайно потужного інтелектуального потенціалу.

Український агростартап виграв участь у швейцарському акселераторі

Вітчизняний технологічний проект для тестування якості продуктів BIOsens виграв незвичайний приз – участь у найбільшому в Європі акселераторі Kickstart Accelerator – і отримав чудову можливість для навчання й доопрацювання свого продукту в Швейцарії.

Український агростартап отримав 200 тис. доларів від норвезьких інвесторів

Український агростартап отримав 200 тис. доларів від норвезьких інвесторів

Вітчизняний стартап Agri Eye, який розробляє технологічне рішення для агросектору, пройшов відбір у норвезький акселератор Katapult. Agri Eye відповідає за систему збору та моніторингу даних щодо посівних площ, за навігаційну систему для контролю якості роботи сільськогосподарської техніки, а також за систему автоматизації прийняття рішень. Український стартап став одним з 12 резидентів, яких обрали з-поміж майже 1000 претендентів з усього світу.

Сторінки