Спосіб консервативного лікування вузлів та кіст щитоподібної залози

Останнім часом у всьому світі спостерігається зростання ендокринних захворювань. Найбільш частими є різні захворювання щитовидної залози, які можуть протікати гостро або хронічно і в деяких випадках можуть становити загрозу для життя пацієнта (рак щитовидної залози).

Призначення розробки
Винахід відноситься до медицини, а саме до способу лікування вузлів та кіст щитоподібної залози.

Короткий опис розробки (проблеми, які вирішуються, суть розробки та основні характеристики)
Проблема консервативного лікування вузлів та кіст щитоподібної залози дуже актуальна у зв'язку з широким розповсюдженням запальних захворювань щитоподібної залози у всьому світі, так звані хронічні тиреоїдити, і існуючою тактикою більшості хірургів і деяких ендокринологів оперативного видалення кіст і вузлів, хоча для оперативного втручання існують конкретні показники (зоб великих розмірів, злоякісне переродження і т.п.).
Спосіб, що пропонується, полягає у системному лікуванні усіх виявлених запальних захворювань, у поєднанні з проведенням місцевого лікування ділянки щитоподібної залози підмазуванням гелями чи мазями з вмістом протизапальних нестероїдних препаратів (Диклак, Фастум гель, Дип Риліф), підклеюванням протизапального пластиру олфену і т.п., накладання компресів чи коржиків з відварами трав та квітів чистотілу, насіння льону, коренів буркуну, окопника (живокосту) на ділянку щитоподібної залози та призначають синтетичні гормони щитоподібної залози (Еутирокс, L-тироксин).
Спосіб дає можливість впродовж 3-6 місяців консервативного лікування недорогими медикаментами, у тому числі синтетичними гормонами щитоподібної залози, фітопрепаратами чи відварами трав, досягти розсмоктування вузлів і навіть кіст щитоподібної залози без оперативного втручання. Спостереження протягом 3-5 років у більшості хворих з наявністю вузлів не супроводжувалося загостренням хронічного тиреоїдиту та вузлоутворенням.

Переваги пропонованої розробки
Перевагами лікування вузлів та кіст щитоподібної залози за способом, що пропонується, є:

  • ефективність цього методу лікування зі збереженням тривалої ремісії після завершення курсу,
  • незначна вартість,
  • низький ризик можливих ускладнень.

Таким чином, спосіб, що пропонується, це дешевий, доступний, безболісний, без ускладнень засіб консервативного лікування.

Галузь можливого застосування: медицина

Умови співпраці
Патентовласник розгляне пропозиції та форми співробітництва із потенційними партнерами з ліцензування або впровадження розробки у виробництво.

Теги: 

Категорія каталогу: