Партнери, інвестори

Фонд сприяння розвитку малого бізнесу

Фонд сприяння розвитку малого бізнесу інвестує кошти в проекти (стартапи) в галузі електромобіле будування, виготовлення зарядних пристроїв для електромобілів та інші проекти у сфері альтернативної енергетики.

Державне науково-виробниче підприємство (ДНВП) «Електронмаш»

Державне науково-виробниче підприємство (ДНВП) «Електронмаш» є одним з провідних підприємств України, яке розробляє і серійно випускає наукоємну продукцію різного призначення.
Підприємство займається розробкою та виробництвом засобів обчислювальної техніки та систем на їх базі, електронних контрольно-касових апаратів, виробів силової електроніки (блок и живлення, інвертори напруги та ін.) тощо.

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки (НЕНЦ)

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України - позашкільна установа, що проводить навчально-виховну та методичну роботу в області біологічної, валеологічної, екологічної, аграрної освіти учнівської молоді.

Науковий парк "Київська політехніка" НТУУ "КПІ"

Науковий парк «Київська політехніка» — це форма організації науково-інноваційного процесу, яка сприяє ефективній комерціалізації високотехнологічних розробок. Основна мета проекту — налагодити систему взаємодії між бізнесом, університетом та Науковим парком. Прозора схема взаємодії учасників та розвинута інфраструктура приваблюють інноваційні компанії та венчурних інвесторів для реалізації маштабних проектів. Відповідна державна підтримка забезпечує сприятливий правовий фон для загальнонаціонального розвитку проекту.