Медичний автомат самообслуговування

Призначення розробки
Корисна модель відноситься до пристроїв вимірювання для діагностичних цілей та аптечок першої допомоги.

Короткий опис розробки (проблеми, які вирішуються, суть розробки та основні характеристики)
У шаленому ритмі сучасного життя люди «не мають часу хворіти», а якщо хворіють – «не мають часу лікуватися». Постійні стреси, надмірна робота не сприяють зміцненню здоров’я. Проте, наша продуктивність безпосередньо залежить від гарного самопочуття, здатності працювати на повну потужність.
В основу запропонованої корисної моделі поставлено задачу створити автомат самообслуговування, який може проводити діагностику рівня здоров'я людини (опитувати клієнтів щодо власного самопочуття, вимірювати кров'яний тиск, пульс, встановлювати діагноз) та надавати медичну послугу, яка полягає в продажі конкретних лікарських препаратів відповідно до встановленого автоматом діагнозу.
Медичний автомат самообслуговування являє собою електронний пристрій, що має корпус, пристрої введення інформації, пристрої виведення інформації, електронний обчислювальний пристрій, пристрої оплати, пристрої зберігання та видачі лікарських препаратів. А також може містити пристрій видачі стаканів, систему пристроїв зберігання та подачі води, пристрій вимірювання кров’яного тиску та пульсу, термометр.

Завдяки реалізації та використанню медичних терміналів самообслуговування можна досягти таких переваг:
- недопущення зниження працездатності та продуктивності праці під час робочого дня від настання хворобливих станів та їх симптомів;
- покращення самопочуття населення, протидія стресу;
- економія часу населення - діагностика причин хворобливого стану та лікування займає до 10 хвилин часу;
- можливість надання діагностичної та медичної послуги цілодобово та без вихідних.

Завдання розробки – дати громадянам додаткову можливість дбати про власне здоров’я та самопочуття.

Галузь можливого застосування
Медичний автомат самообслуговування може розміщуватись в приміщеннях автобусних, залізничних станцій, на станціях метро, в аптеках, медичних закладах, продовольчих магазинах, супермаркетах, державних установах, місцях масових заходів.

Умови співпраці
Патентовласник розгляне пропозиції та форми співробітництва із потенційними партнерами з ліцензування або впровадження розробки у виробництво.

Теги: 

Категорія каталогу: