Електрика

Оптична геоінформаційно-енергетична мережа із розподіленими світловими джерелами енергії

Корисна модель належить до області оптичних комп'ютерних інформаційних мереж зокрема універсальних інформаційно-енергетичних мереж та систем зв'язку і передачі інформації, та може знайти використання в задачах створення інформаційних оптичних мереж з високими показниками стабільності і енергетичної автономності роботи, високою швидкістю передачі інформації в каналах.

Хвилевідно – щілинна антена

Винахід належить до галузі радіотехніки, а саме до антен та пристроїв НВЧ, і може бути використаний у складі антенних решіток, або дзеркальних антен, а також у вигляді самостійних антен.

Електрохімічний перетворювач теплоти в електроенергію модернізований [ЕХП(М)]

Винахід відноситься до електрохімічних джерел енергії і може бути використаний для виробництва електричної енергії з будь-яким навантаженням її активної компоненти (складової частини).

Регульований параметричний стабілізатор струму (варіанти)

Винахід належить до перетворювальної техніки і може бути використаний як джерело регулюваного змінного та постійного струму теоретично необмеженої потужності (від ампер до тисяч ампер і більше) для різних технічних застосувань (зарядка акумуляторних батарей, зварка, гальванопластика, гальваностегія і т.п.).