Механіка, двигуни та насоси, освітлення, опалення

Теплогенератор

Винахід належить до теплогенеруючих засобів для нагрівання повітря, призначених для використання в системах повітряного опалення побутових і виробничих приміщень, саун, гаражів, майстерень, ангарів, теплиць, сушарок.

Сушарка зерна

Корисна модель «Сушарка зерна» належить до обладнання для сушіння зерна і насіння сільськогосподарських культур. Нове конструктивне виконання зовнішнього і внутрішнього корпусів, завантажувача та випускного пристрою корисної моделі «Сушарка зерна» дозволяє спростити конструкцію, зменшити матеріалоємність і витрати енергії, збільшити продуктивність.

Установка для використання пари при роботі двигуна внутрішнього згоряння

Корисна модель належить до галузі машинобудування, зокрема до комбінованих двигунів внутрішнього згоряння, і може бути використана в транспорті, а також в силових установках з автономним двигуном, зокрема при поєднанні двигуна внутрішнього згоряння та парової машини.

Спосіб термічного оброблення деревини

Спосіб термічного оброблення деревини вирішує задачу підвищення якості процесу сушіння деревини за рахунок визначення поточних фізико-механічних властивостей деревини під час сушіння і внесення відповідної корекції в режим обробки за результатами вимірювання.

Атомна екоенергоелектростанція

Корисна модель належить до електромеханіки, зокрема до електромеханічної електростанції, тобто до змодельованого утворюючого енергію планетарного механізму атома та аналогічного планетарного механізму Сонячної системи планет і може бути використана в області енергетики і машинобудування, а також як двигун на всіх видах транспорту і сільгоспмашинах, включаючи авіаційний і космічний транспорт.

Підшипникові вузли

Корисні моделі належать до машинобудування і можуть бути використані в різноманітних сучасних машинах, що використовують підшипникові вузли з багаторядною установкою підшипників кочення, які в процесі роботи зазнають значні за величиною односторонні та знакозмінні у напрямку зовнішні осьові навантаження. До таких машин відносяться обладнання по переробці полімерних матеріалів (екструдери), установки буріння, черв’ячні редуктори, заглибні гвинтові насоси, підшипникові вузли прокатних валків, забійні двигуни, вентилятори, газові турбіни.

Пристрій перетворення енергії сонячного випромінювання

Корисна модель належить до оптико-електронних систем, альтернативних джерел енергії і може знайти використання в задачах створення більш ефективних відновлювальних альтернативних джерел енергетичних ресурсів, які здатні забезпечити енергетичну автономність різних вузлів автоматики, інформаційно-вимірювальної та промислово-виробничої техніки шляхом генерації вищої кількості енергії при меншій площі порівняно із традиційними альтернативними джерелами енергії сонячного випромінювання.

Сторінки