Технології, транспортування

Спосіб одержання виливків з металу

Даний винахід призначений для застосування в металургії з метою підвищення механічних властивостей виливків, зокрема одержання виливків з однорідною дрібнозернистою структурою по всьому об'єму виливка, що забезпечує підвищену твердість за усім обсягом і удароміцність.

Подрібнювач Рудваса

Подрібнювачі використовуються як в побуті, так і в багатьох галузях. Особливо вони корисні в сільському господарстві та харчовій промисловості. Також застосування подрібнювачів цілком виправдане в будівельній галузі. Окремо варто відзначити важливу роль подрібнювачів в справі знищення сміття у великих містах. Тобто подрібнювачі - незамінні помічники.

Установка для вилучення метану з метано-повітряної суміші

Корисна модель належить до установок очищення і поділу газів адсорбційними способами і може бути переважно використана у вугільній промисловості для вилучення метану з шахтної метано-повітряної суміші (МПС) і подачі його споживачам з концентрацією, придатною для промислового застосування.

Турбольот Рудваса

Розвиток авіації нерозривно пов'язаний із вдосконаленням існуючих та розробкою і впровадженням нових літальних апаратів різного цільового призначення. Літаки, вертольоти і різні види дронів зайняли значне місце як у приватному житті звичайних громадян, так і у військовій індустрії багатьох країн. Тому є всі підстави очікувати, що майбутній рівень повсякденного комфорту і тактичної переваги держав незмінно буде пов'язаний з технологічним розвитком основних напрямків авіації.

Велосипед Рудваса

Розробка відноситься до транспортних засобів, які приводяться в рух силою людських м'язів, та може використовуватися в спорті, туризмі та повсякденному житті.

Спосіб створення автономних систем енергопостачання поновлюваними джерелами і каналізації нерухомих та рідко передислокованих об’єктів

Корисна модель належить до способів створення автономних систем енергопостачання і каналізації об'єктів машинобудівельної промисловості.

Система підтримання заданої температури вантажів у залізничних вагонах

Корисна модель відноситься до систем підтримання заданої температури вантажів у залізничних вагонах для забезпечення їх сипкості при розвантаженні в умовах мінусової температури навколишнього середовища.

Сторінки