Сушарка зерна

Одним з найважливіших завдань зернопереробної промисловості є розробка системи заходів щодо скорочення кількісних і якісних втрат зерна при його зберіганні. З метою приведення зерна в стійкий для зберігання стан застосовуються різні технологічні прийоми.
Сушарки для зерна були б не потрібні, якби урожай міг бути зібраний коли зерно має оптимальний для тривалого зберігання рівень вологості. Але на час збору врожаю впливає дуже багато факторів, тому застосування сушарок для зерна дає виробникам можливість збирати врожай, коли це необхідно і сушити зерно до ідеального для зберігання рівня. Це значно знижує ризик втрати врожаю і додає процесу сушіння величезну значимість.

Призначення розробки
Корисна модель «Сушарка зерна» належить до обладнання для сушіння зерна і насіння сільськогосподарських культур.

Короткий опис розробки (проблеми, які вирішуються, суть розробки та основні характеристики)
В основу корисної моделі поставлена задача створити таку сушарку зерна, в якій нове конструктивне виконання зовнішнього і внутрішнього корпусів, завантажувача та випускного пристрою дозволило б спростити конструкцію, зменшити матеріалоємність і витрати енергії, збільшити продуктивність.
На сьогодні є декілька дослідних зразків зерносушарних комплексів, які чітко виконують свою функцію.
Інноваційний проект, втілений в життя найпершим в Україні, полягає у поєднанні з’єднання газової сушарки сукап з теплогенератором. Сушарка сукап має надскладну електрону систему управління. При з’єднанні з теплогенератором не порушується цілісність сушарки, не втрачаються гарантійні зобов’язання, ідея технічного рішення – з’єднувальна система три-в-одному дає змогу працювати в стаціонарному режимі (газ-горелка), на теплогенераторі і спільно, при цьому суттєво зменшуючи витрати. Цей проект має переваги: енергетичну незалежність, непотрібні зайві дозволи на початку сезону сушіння зерна. Зернова маса сушиться екологічно чистим повітрям, що є запорукою європейських стандартів і насамперед дає економічну вигоду.

Переваги пропонованої розробки
Завдяки винаходу корисної моделі зерносушарки її внутрішньої будови – зернова маса більш ефективніше вивітрює надлишкову вологу і відповідає європейським стандартам.

Галузь можливого застосування
Корисна модель «Сушарка зерна» може бути використана у сільському господарстві.

Умови співпраці
Патентовласник розгляне пропозиції та форми співробітництва з потенційними партнерами з ліцензування або впровадження розробки у виробництво.
Контакти: 0954999159; 0985483949 Олійник С.А.

Теги: 

Категорія каталогу: