Теплогенератор

Постійне зростання цін на вуглеводневу сировину спонукало світову науку і практику до пошуку більш дешевої та доступної альтернативи. Як виключити залежність від природного газу і при цьому ефективно використовувати відходи та побічні продукти виробництва, які можна використовувати в якості альтернативних джерел енергії? У передових країнах світу, а в останні роки і в окремих господарствах України випробувані спеціальні теплогенеруючі установки, що працюють на відходах деревини (меблева тирса) і побічних продуктах переробки зерна, рослин.
Вартість одержуваного тепла істотно не коливається і не залежить від політики цін на традиційні енергоносії - газ і рідке паливо, при тому, що в атмосферу не відбувається виділення шкідливих речовин.

Призначення розробки
Винахід належить до теплогенеруючих засобів для нагрівання повітря, призначених для використання в системах повітряного опалення побутових і виробничих приміщень, саун, гаражів, майстерень, ангарів, теплиць, сушарок.

Короткий опис розробки
Задача розробки полягає у вдосконаленні існуючих до тепер теплогенераторів.Технічним результатом від запропонованих удосконалень є збільшення коофіцієнта корисної дії теплогенератора за рахунок ефективної передачі тепла від топкової камери повітрю у міжтрубному просторі теплообмінника та попередньому підігріванні повітря послідовно у кільцевому трубопроводі, зазорі між колектором та корпусом теплогенератора. Завдяки запропонованій конструкції, димові гази практично повністю віддають свою теплову енергію повітрю, спочатку у теплообміннику - через стінки труб, за цим через стінки колектора у зазор, а далі у кільцевий трубопровід - через стінку димової труби. Важливо також і те, що зовнішній корпус теплогенератора практично не нагрівається від тепла топкової камери завдяки відводу тепла повітрям, яке рухається у зазорі між ними і високоефективній ізоляції.

Переваги:
- абсолютна відсутність екологічного забруднення навколишнього природнього середовища;
- вартість одержуваного тепла не буде істотно коливатися і залежати від політики цін на традиційні енергоносії – газ і рідке паливо;
- збільшення коофіцієнта корисної дії теплогенератора та економія в споживанні палива за рахунок суттєвого зменшення непродуктивних втрат теплової енергії;
- підвищення пожежної безпеки.

Галузь можливого застосування
повітряне опалення та обігрів промислових і побутових приміщень, сушка зерна або насіння в зернових і овочевих сушарках, сушка лікарських трав, сушка дров і інших пиломатеріалів при застосуванні в складі сушильних камер.

Умови співпраці
Патентовласник розгляне пропозиції та форми співробітництва з потенційними партнерами з ліцензування або впровадження розробки у виробництво.
Контакти: 0954999159; 0985483949 Олійник С.А.

Теги: 

Категорія каталогу: