Мірна стрічка

Призначення розробки
Корисна модель належить до сфери будівництва та виробництва, а саме до засобів вимірювальної техніки, зокрема до засобів вимірювання геометричних величин. Може застосовуватись для геометричних вимірювань нерівних та випуклих поверхонь.

Короткий опис розробки
Запропонована корисна модель спрямована на підвищення технологічності конструкції мірної стрічки, зменшення затрат часу та збільшення ергономічних показників проведення вимірювань.
Мірна стрічка виконана у вигляді полімерної плівки, яку намотано на паперове або пластикове кільце, на яку з лицьової сторони нанесено метричну шкалу в одному або двох поздовжніх напрямах. Зі зворотної сторони мірної стрічки рівномірно нанесено адгезивний шар.
Мірна стрічка наклеюється користувачем зворотною стороною, що містить адгезивний шар, на вимірювальну поверхню (наприклад дерев'яний брус, металевий лист, стіну квартири тощо) за необхідною довжиною. Для зручності на плівці через кожний 1 метр містяться зони відриву, по яким користувач з легкістю може розірвати плівку. Після проведення вимірювань плівку можна відклеїти від об'єкта контролю та утилізувати.
Реалізацію корисної моделі представлено на Фіг. 1 та Фіг. 2.
Фіг.1 Мірна стрічка із метричною шкалою, розташованою в одному поздовжньому напряміФіг.2 Мірна стрічка із метричною шкалою, розташованою у двох поздовжніх напрямах

Фіг.1 Мірна стрічка із метричною шкалою, розташованою в одному поздовжньому напрямі
Фіг.2 Мірна стрічка із метричною шкалою, розташованою у двох поздовжніх напрямах
На фіг.1 та фіг.2 зображено: 1 - метрична шкала, 2 - полімерна плівка, 3 - паперове або пластикове кільце, 4 - зони відриву, по яким користувач може розірвати плівку

Переваги пропонованої розробки:
Технічний результат пропонованої корисної моделі полягає у підвищенні до 25 % технологічності конструкції та зменшенні до 10 % затрат часу на проведення геометричних вимірювань.
Собівартість стрічки: 16 грн./шт.;
Ринкова вартість стрічки: 30 грн./шт.;
Річний об’єм реалізації: 10-15 тис.шт.;
Валовий прибуток: 140-210 тис. грн.;
Ринкова вартість однієї ліцензії: 35 тис.грн.

Галузь можливого застосування: будівництво, вимірювальна техніка
Ступінь розробки: дослідне виробництво.
Необхідний термін для впровадження: ~ 3 місяця.
Строк окупності: ~ 2 роки.

Умови співпраці
Патентовласник розгляне пропозиції та форми співробітництва з потенційними партнерами відносно ліцензування або участі у впровадженні розробки.

Теги: 

Категорія каталогу: