Спосіб зміни силових параметрів сколювання льоду

Права на винахід захищені патентом України

Винахід відноситься до способів і методів очищення поверхні льоду і ущільненого снігу, може бути використаний для обробки грунту.

Пристрій для визначення силових параметрів сколювання льоду містить основу, щонайменше з однією боковиною, на котрій встановлений, щонайменше, один робочий орган, виконаний з можливістю котитись. Цей робочий орган вміщує різальний елемент, розташований під змінним кутом до площини обертання робочого органу. Поворотом боковини визначають оптимальний кут нахилу вісі обертання робочого органу.

Актуальність винаходу полягає у використанні різноманітних параметрів робочого органу, для роботи в конкурентних умовах і конкурентній конструктивній базі.

Наприклад, у конструкції, призначеній для роботи з трактором, зменшення діаметрів робочих органів полегшує їх заглибленість. Для обробки великих товщ можна розташувати робочі органи ярусно. В конструкціях барабанного типу окрім діаметру робочого органу, можна використовувати різноманітні форми елементів ріжучої кромки,що покращують заглиблення робочого органу.

Параметри робочих органів (діаметр, кут нахилу, ріжучі елементи, вісь обертання і т.п.) забезпечують зміну режимів сколювання льоду, за рахунок чого очищення поверхні досягається з найменшими енергетичними витратами.

Винахід дозволяє оптимально очищувати без пошкодження поверхні від льоду і обробляти грунт простим ручним приладом, з допомогою приводу або самохідним механізмом.

Автор розгляне різноманітні пропозиції і форми співробітництва з потенційними партнерами відносно ліцензування, продажу, участі у впровадженні розробки.

Теги: 

Категорія каталогу: