Хвильова гідроелектростанція

Винахід відноситься до гідроенергетики, може використовуватися в хвильових гідроелектростанціях.

Актуальність полягає в отриманні екологічно чистої і дешевої електроенергії.

Хвильова гідроелектростанція

Хвильова гідроелектростанція містить: Поплавок 1. Шийку поплавця 2. Вал 3. Майданчик 4. Електрогенератор 5. Передавальний вузол 6. Зубчасте колесо 7. Консоль 8. Ковзну каретку 9. Направляючий паз 10. Підшипник 11. Обгону муфту 12. Верхню пластину 13. Нижню пластину 14.

Механізм пропонованої хвильової гідроелектростанції простий, він перетворює кінетичну енергію хвилі, в обертальний рух генератора.

Новизна полягає в тому, що сила, з якою набігають хвилі, виштовхує поплавець, призводить його не тільки в вертикальне переміщення, але і в обертальний рух, це рух передається генератору. Аналогічно відбувається і при відкатці хвилі, сила тяжіння поплавця приводить його не тільки в вертикальне переміщення, але і в обертальний рух.

Пропонована хвильова електростанція, може працювати незалежно від глибини водойми, використовуючи енергію навіть невеликої хвилі.

Враховуючи можливість електростанції працювати від невеликої хвилі, до перспективного ринку можна віднести всі країни мають вихід до моря.

Використання аналогічних механізмів, спрямованих на перетворення енергії хвилі в електричну енергію, для хвильових гідроелектростанцій патентовласник не зустрічав.

Автор шукає підприємство, у якого є бажання і можливість створювати і реалізовувати запропоновану хвильову гідроелектростанцію.

Теги: 

Категорія каталогу: