Тепер з китайських в’язниць ніхто не втече

Тепер з китайських в’язниць ніхто не втечеУправління виправної служби Гонконгу тестує «розумні» в’язниці, у яких автоматизовані системи частково переберуть на себе спостереження за ув’язненими, - повідомляє South China Morning Post.

У рамках плану з перетворення всіх установ на смарт-в’язниці в трьох виправних установах розпочнуть тестувати нові технології.

Відомо, що всіх ув’язнених забезпечать наручними трекерами, які в будь-який момент зможуть відстежити місцезнаходження людини та її пульс. Якщо ув’язнений спробує зняти браслет або його пульс стане нестабільним, наглядачі отримають сигнал тривоги.

Крім того, у камерах і в туалетах планується встановити системи відеоспостереження.

Фахівці зазначають, що нові технології допоможуть у виявленні ненормальної поведінки ув’язнених, у тому числі самоушкодження. Таким чином департамент виправних установ прагне підвищити ефективність роботи місць утримання під вартою й убезпечити виправні установи шляхом застосування інновацій, одночасно захищаючи безпеку співробітників та осіб, які перебувають під вартою.

Проте це не все. Ще одним нововведенням стане робот-маніпулятор для виконання окремого виду робіт. Він звільнить офіцерів від неприємних завдань.