iKettle WiFi чайник, яким можна керувати за допомогою смартфона

iKettle WiFi чайник, яким можна керувати за допомогою смартфонаВам потрібен розумний чайник? Може, й ні. Але, разом з іншим отримавши такий напів-інтелектуальний автомат, ми зможемо ще більше осягнути майбутнє в стилі "завжди on-line". Тож уявіть, що на Вашій кухні замість електрочайника десятирічної давності, який підключається до розетки, з'явився новенький iKettle.

Що він може зробити? По-перше, він підключається до домашньої мережі через Wi-Fi, що дозволяє йому працювати в парі з мобільним додатком на смартфоні. За допомогою цього програмного забезпечення Ви можете керувати роботою чайника, так що Ви можете закип'ятити воду для приготування чаю навіть під час прогулянки.

Більше діючи як пульт дистанційного керування, iKettle все-таки додає деякі дійсно корисні інтелектуальні функції, які повинні зробити життя просто трохи легшим. Наприклад, є ранковий режим, який автоматично видає запит, чи хочете Ви розпочати процес кип'ятіння води перший раз при включенні телефону вранці; є також режим "Ласкаво просимо додому", який запитує те ж саме, як тільки ваш телефон приєднується Вашої домашньої мережі Wi-Fi. Як тільки вода закипить, чайник надішле друге швидке повідомлення, а також надасть Вам можливість зберегти воду теплою на деякий час. iKettle поставляється з чотирма налаштуваннями температури (65°C, 80°C, 95°C і 100°C), що дозволяє отримати точний рівень тепла, який Вам подобається.

Сам чайник може вмістити до 1,8 літрів води, виконаний з нержавіючої сталі, з м'якою на дотик ручкою. Wi-Fi і супроводжуюча електроніка заховані у герметичній базі, так що Ви можете очистити чайник окремо, не пошкоджуючи чутливі компоненти. Вартість такого пристрою становить £100.