ФЛАВОСИЛ

Торговельна марка: Торговельна марка, знак для товарів і послуг, торгова марка, ФЛАВОСИЛ
Тип торговельної марки: словесний
Дата реєстрації: 10.10.2008
Діє на території України
Адреса сайтy: www.flavosil.com.ua, www.flavosil.ru
Перелік зареєстрованих товарів та / або послуг згідно МКТП: 5, 30

Кл.5: Добавки мінеральні харчові; добавки харчові для медичних цілей; медикаменти для людини; молоко білкове; мука для дитячого харчування; мука для фармацевтичних цілей; мука з насіння льону для фармацевтичних цілей; продукти білкові харчові для медичних цілей; продукти дитячого харчування; продукти дієтичні харчові для медичних цілей; побічні продукти обробки хлібних злаків, що використовуються для медичних цілей; насіння льону для фармацевтичних цілей;
Кл.30: Вівсяні продукти; домішки (приправа); зернові продукти; клейковина харчова; муслі; пластівці (зернові продукти); приправи; приправи до салату; присмаки;

«ФЛАВОСИЛ» це марка натуральних продуктів харчування з високим вмістом вітамінів і біологічно активних речовин на основі оброблених за спеціальною технологією рослинних компонентів. Продукти харчування на основі тільки природних, рослинних компонентів мають яскраво виражені антиоксидантні і ентеросорбентні властивості.

Під даною торговельною маркою відома наступна продукція:
«Добавка біологічно активна «ФЛАВОСИЛ» ТУ У 15.8-2877808916-001: 2005 від 2005 року. Термін дії ТУ – безстроково.
«Пластівці лляні з рослинним доповненням харчового призначення «ФЛАВОСИЛ R», ТУ У15.8-2877808916-001:2005 від 2005 року.
«Пластівці лляні з рослинним доповненням харчового призначення «ФЛАВОСИЛ ТМ», ТУ У 15.6-2877808916-001: 2011 від 2011 року.

Асортимент продукції відомий під торговельною маркою «ФЛАВОСИЛ» становить понад 12 найменувань різного складу продуктів харчування на основі насіння льону. Рецептура та технологія виробництва продуктів харчування захищені патентами України.
Дана технологія дозволила створити асортимент продуктів особливої якості, які застосовуються для комплексного оздоровлення організму через правильне харчування.

Власником торговельної марки були укладені договори з НДІ про проведення досліджень харчових продуктів в медичній практиці. Отримані результати підтвердили корисні властивості продуктів.

Продукція під торговельною маркою «ФЛАВОСИЛ» відзначена екологічним сертифікатом та сертифікатом якості в системі «ССК», нагороджена дипломом Міжнародної академії суспільного розвитку «За практичний внесок у зміцнення здоров'я нації».
З 2005 року продукція випускалася, як БАД «ФЛАВОСИЛ».

З 2007 року продукція під торговельною маркою «ФЛАВОСИЛ» випускалася підприємством НВО «ТЕХНОЛОГІЯ-ЕКОЛОГІЯ-ЯКІСТЬ» тільки як харчовий продукт.

СПІВРОБІТНИЦТВО
Власник торговельної марки «ФЛАВОСИЛ» розгляне різні варіанти співпраці: можливість передачі права згідно укладання ліцензійного договору або договору франшизи (договору комерційної концесії), партнерства, а також продажу технічної документації з виробництва органічних продуктів харчування на підставі зареєстрованих ТУ і ТІ.

Виробникам, які бажають випускати оздоровчі продукти, власник торговельної марки пропонує інформаційний супровід в частині розробки ТУ, продукту, а також можливого супроводу з пусконалагоджувальних робіт по виробництву і випуску першої партії продукції.

Також, виробникам пропонується розглянути можливість отримання Сертифікату якості та Сертифікату екологічної чистоти в системі сертифікації «ССК».

ВАРТІСТЬ
Право володіння торговельною маркою «ФЛАВОСИЛ» складає – ціна договірна.
Право володіння ТУ і ТІ - ціна договірна.
Рецептура продуктів – ціна договірна.
Продаж доменів www.flavosil.com.ua, www.flavosil.ru (дата реєстрації 02.06.2010р.) відбувається при розгляді додаткових умов з урахуванням виду ліцензійної угоди.
Для мережевих компаній існують особливі умови.

Класи торговельної марки: