Школи

Стартап Школа "Sikorsky Challenge"

Дата дедлайн: 

Нед, 31/12/2017
Стартап Школа "Sikorsky Challenge"

Стартап Школа – це середовище, в якому креативна молодь отримує ідеальні умови для втілення своїх ідей. Тут набувають теоретичних знань та практичних навичок у сфері створення інноваційних технологічних стартапів. Шлях створення стартапу відрізняється від стандартної кар'єри. Тут Ви стаєте відповідальними за все, що робите. Це дозволяє до завершення навчання не тільки розробити цікавий проект, але й отримати інвестиції для його розвитку.

Оголошено конкурс заявок на участь у Літній школі для молодих науковців у рамках проекту RI-LINKS2UA

Дата дедлайн: 

Суб, 15/07/2017
Оголошено конкурс заявок на участь у Літній школі для молодих науковців у рамках проекту RI-LINKS2UA

Проект RI-LINKS2UA Рамкової програми Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020» оголошує конкурс для молодих дослідників на отримання грантів для участі в Літній школі-тренінгу з написання проектних заявок та ознайомлення з концепцією «Відповідальні дослідження та інновації», якій надається великого значення і яка стосується напряму «Наука з суспільством і для суспільства» цієї програми. Літня школа працюватиме 25–28 вересня 2017 року в Одесі.

Зимова школа в Фінляндії

Дата дедлайн: 

Срд, 19/10/2016

Центр міжнародної мобільності CIMO запрошує російських і українських аспірантів для участі в 21-й зимовій школі, організованій Університетом Гельсінкі.

Приєднатися можуть студенти таких наук, як навколишнє середовище, біологія, математика, інформаційні технології, лінгвістика, психологія, хімія та фармацевтика.

Проживання, харчування та часткові витрати на подорож покриваються CIMO. Деякі учасники можуть бути згодом запрошені на навчання або роботу в Фінляндії.

Літня міжнародна школа з енергетичних систем в Німеччині

Дата дедлайн: 

Птн, 15/07/2016

Організатором річної міжнародної школи з енергетичних систем в Німеччині є Forschungszentrum Jülich . Для участі в школі запрошуються молоді дослідники та молоді професіонали в сфері енергетичних технологій, економіки, політології і схожих дисциплін для обговорення змін в теперішніх та майбутніх енергетичних системах.

ЛІТНЯ ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ

Дата дедлайн: 

Птн, 01/07/2016

Вінницький національний технічний університет спільно із КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» запрошують до участі у Вінницькій літній школі молодого науковця 2016.