Стипендії СІМО

Дата дедлайн: 

Суб, 01/10/2016

Центр міжнародної мобільності «Centre for International Mobility — CIMO» (надалі Центр) надає стипендії молодим науковцям (аспірантам, кандидатам наук) усіх країн світу для навчання або проведення досліджень у вищих навчальних закладах Фінляндії.

Галузь знань — довільна.

Триваліс­ть стипендії — від 3 до 12 місяців.

Розмір стипендії - 800€-1200€ / місяць.

Термін подання документів — необмежений (проте аплікаційні форми необхідно подавати щонайменше за 3 місяці до можливого початку навчання або проведення досліджень).

Заявку на здобуття стипендії подає виключно вищий навчальний заклад Фінляндії (приймаюча установа).

Необхідні документи:
- аплікаційна форма (електронний та паперовий (підписаний аплікантом) варіанти) — 2 примірники. Мова заповнення — фінська, шведська або англійська;
- та додатки:
мотиваційний лист апліканта — 1 сторінка;
резюме (CV), в якому потрібно зазначити кваліфікаціюапліканта (не нижче магістра), попередні візити до Фінляндії та подати перелік публікації;
план проведення досліджень (вступ, мета, робочий план, методика досліджень, очікувані результати та їх можливе застосування) — 2-5 сторінок.

Документи надсилати на адресу:
CIMO,
P.O. Box 343, 00531
Helsinki
з позначкою на конверті"CIMO Fellowships".

Приймаюча установа є відповідальною за приїзд, поселення і проживання стипендіата у Фінляндії. Стипендіату необхідно додати до листа-запрошення від приймаючої установи копію рішення про надання стипендії Центру та підтвердження отримання візи.

Детальніше