Спільний конкурс Національної академії наук України та Словацької академії наук

Дата дедлайн: 

Птн, 30/09/2016

Національна академія наук (НАН) України та Словацька академія наук (САН) – у подальшому іменуються Сторони – на підставі укладеної між ними Угоди оголошують конкурс українсько-словацьких проектів на 2017-2019 рр.

Умови конкурсу
До конкурсу з української сторони допускаються проекти вчених, які працюють в установах НАН України та партнерами яких є науковці САН.

Узгоджені заявки подаються: українськими співкерівниками проектів – до НАН України українською та англійською мовами; словацькими співкерівниками проектів – до САН.

Форма подання заявок додається.
До участі у конкурсі не допускаються:
- проекти, подані на конкурс після закінчення визначеного терміну конкурсу;
- проекти, оформлені не за правилами;
- неузгоджені проекти;
- проекти, подані тільки однією стороною.

Допущені до конкурсу заявки проходять паралельно незалежну експертизу. Експертизу проектів з української сторони здійснює НАН України, зі словацької сторони – САН. Розгляд заявок здійснюється кожною зі сторін самостійно – відповідно до власних правил. Інформація про проходження експертизи є конфіденційною.

Підсумки конкурсу підбиваються Сторонами спільно – на підставі результатів експертизи й у відповідності з обсягом встановленої квоти обміну. Рішення про підтримку відібраних проектів затверджується розпорядженням Президії НАН України. Результати конкурсу буде підсумовано у грудні 2016 року. Затверджений перелік українсько-словацьких дослідницьких проектів, що реалізовуватимуться в рамках Угоди про наукове співробітництво між Національною академію наук України і Словацькою академією наук у зазначений період, буде опубліковано на web-сайті НАН України (http://www.nas.gov.ua)

Обмін ученими для проведення дослідницької роботи в рамках затверджених проектів здійснюється за встановленою квотою обміну.

Фінансові умови наукового обміну:

  • Сторона, що направляє, покриває витрати на проїзд своїх фахівців до іншої країни й назад, сплачує добові згідно із внутрішніми фінансовими законами своєї країни;
  • Сторона, що приймає, покриває витрати із забезпечення науковців житлом.

Терміни подання заявок спливають 30 вересня 2016 р.

Заявки для участі в конкурсі з української сторони, підготовлені відповідно до встановлених НАН України форм, слід надсилати разом із супровідним листом на ім’я начальника Відділу міжнародних зв’язків НАН України Мирончука Анатолія Святославовича – за адресою:
01601 МСП, Україна, Київ 30,
вул. Володимирська, 54,
Президія Національної академії наук України,
Відділ міжнародних зв’язків НАН України.
Наявність електронних версій – обов’язкова (надсилати в форматі *.doc на адресу: petrushenko@nas.gov.ua).
Довідки за телефоном: 234-37-28 (Петрушенко Ганна Григорівна)
Заявки для участі в конкурсі зі словацької сторони, підготовлені відповідно до встановлених САН форм, слід направляти за адресою:
Department of International Cooperation
Slovak Academy of Sciences
Štefanikova 49
814 38 Bratislava
SLOVAKIA
Довідки за телефоном: +421 2 5751 0139 (Maria Ruzova)
E-mail: ruzova@up.upsav.sk