Конференции

Перелік міжнародних та всеукраїнських науково - практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2017 році

Дата дедлайн: 

вс, 31/12/2017

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 13.09.2016 р. №1/9-489 «Про проведення міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2017 році» сформовано Перелік проведення міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених за пропозиціями від вищих навчальних закладів України.

Перелік конференцій на 82 аркушах у доданому файлі.

Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” (МФІМ)

Дата дедлайн: 

вт, 21/11/2017
Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” (МФІМ)

Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” (МФІМ) 21-24 листопада 2017р. – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup- проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю, з політичними лідерами України.

«XXV відкрита науково-технічна конференція молодих науковців і спеціалістів Фізико-механічного інституту імені Г.В. Карпенка НАН України»

Дата дедлайн: 

сб, 15/07/2017
«XXV відкрита науково-технічна конференція молодих науковців і спеціалістів Фізико-механічного інституту імені Г.В. Карпенка НАН України»

27–29 вересня 2017 року у Львові триватиме «XXV відкрита науково-технічна конференція молодих науковців і спеціалістів Фізико-механічного інституту імені Г.В. Карпенка НАН України», організатором якої виступає Рада молодих науковців і спеціалістів цієї академічної установи.

Конференція в галузі енергетичних інновацій

Дата дедлайн: 

вс, 20/11/2016

Основна мета конференції – пошук партнерів та однодумців, які бажають спільно працювати в галузі енергетичної політики.

Конференція відбудеться за участі великої кількості компаній, університетів і дослідників у галузі енергетики зі всієї Європи та за її межами, які зацікавлені в обміні ідеями для нових проектів та в пошуку співпраці в рамках «Горизонт 2020». Під час конференції є можливість знайти нових ділових партнерів, отримати консультації від експертів щодо проектних ідей.

Дискусія «Створення інновацій в оборонній сфері: моделі та пріоритети»

Дата дедлайн: 

пн, 10/10/2016

Платформа розвитку інновацій за підтримки ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» 11 жовтня о 13:00 організовує відкриту експертну дискусію на тему «Створення інновацій в оборонній сфері: моделі та пріоритети», що пройде в рамках XIII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека - 2016».