Науково-дослідницьке стажування студентів Львівської політехніки в США (USURE)

Дата дедлайн: 

пн, 01/01/2018

Відповідно до недавно підписаної Угоди про співпрацю Національний університет «Львівська політехніка» і Державний університет Північної Дакоти (США) розробили програму літнього науково-дослідницького стажування студентів Львівської політехніки в США – Summer Undergraduate Research Experience in USA (USURE).

Протягом літа 2018 року кафедра покрить і полімерних матеріалів Державного університету Північної Дакоти надає можливості для науково-дослідного стажування для студентів четвертого курсу та магістрантів, які навчаються за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія», а також аспірантів першого і другого років навчання за спеціальностями «Хімія високомолекулярних сполук», «Органічна хімія» і спорідненими.

Під час стажування студенти та аспіранти одержуватимуть стипендію Державного університету Північної Дакоти. На території університетського містечка є можливості для проживання за помірну плату.

Кінцевий термін подання заявок – 1 січня 2018 р.

Якщо у вас виникли додаткові питання щодо USURE 2018, просимо звертатись до д-ра Ананія Когута (ananiy.kohut@gmail.com) чи д-ра Андрія Воронова (andriy.voronov@ndsu.edu).

Додаткові матеріали: