Гранты, стипендии

Стипендія Фонду стипендій Австрійської Республіки для кандидатів наук

Дата дедлайн: 

чт, 01/03/2018

Стипендія надається кандидатам наук з усього світу для проведення досліджень у вищих навчальних зак­ла­дах Австрії, Австрійській академії наук, Національній бібліотеці, Державному архіві.
Напрями досліджень: природничі науки, тех­нічні нау­ки, медицина, сільськогосподарські науки, соціальні науки, гуманітарні науки, образотворче мистецтво.

Науково-дослідницьке стажування студентів Львівської політехніки в США (USURE)

Дата дедлайн: 

пн, 01/01/2018

Відповідно до недавно підписаної Угоди про співпрацю Національний університет «Львівська політехніка» і Державний університет Північної Дакоти (США) розробили програму літнього науково-дослідницького стажування студентів Львівської політехніки в США – Summer Undergraduate Research Experience in USA (USURE).

Гранти від проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

Дата дедлайн: 

вс, 31/12/2017

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», оголошує про початок надання грантів у межах свого Фонду стратегічних інвестицій згідно з Річним програмним запитом (APS) №01. Запрошуємо зацікавлені підприємства надсилати концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.

Стипендія Гумбольдта для досвідчених науковців

Дата дедлайн: 

вс, 31/12/2017

Стипендія надається висококваліфікованим науков­цям, з моменту захисту дисертації яких пройшло не бі­ль­ше 12 років, для проведення науково-дос­­лід­ного про­ек­ту спільно з німецькими колегами три­ва­лістю від 6 до 18 мі­ся­­ців.

Стипендії SINGA Awards для навчання в Сингапурі

Дата дедлайн: 

сб, 01/07/2017

Агенція з науки, технологій та досліджень (Agency for Science, Technology & Research) разом із Технологічним університетом Наньянга (Nanyang Technological University), Національним університетом Сингапуру (National University of Singapore) та Сингапурським університетом технологій та дизайну щорічно пропонують (Singapore University of Technology and Design) близько 240 стипендій для іноземних студентів, які бажають проводити дослідження в галузі точних наук та інженерії.

Грант на реализацию своей бизнес-идеи от Платформы развития агробизнеса AgroTalks

Дата дедлайн: 

вт, 28/02/2017

AgroTalks – это платформа, которая объединяет в себе школу бизнеса, нетворкинг-конференцию AgroTalks Day и краудфандинговую платформу Donate Agro, как площадку для развития актуальных идей и поиска инвестиций в уже готовые коммерческие и социальные проекты. Миссия общественной организации – помочь нашим талантливым соотечественникам реализовывать свои инновационные и технологические идеи, которые направлены на рост и улучшение аграрного сектора Украины и мира, а также позаботиться о том, чтобы инвестировать в агросектор стало выгодно.

Страницы